Geri

Fövqəladə Hallar Nazirliyinin Akademiyasına kursant qəbulu elan edilir (video)

Akademiyaya qəbul olmuş və qeydiyyatdan keçmiş abituriyentlər üçün toplanış elan olunur

Toplanışın yeri : Hövsan qəsəbəsi, FHN Akademiyası

Toplanışın vaxtı:  18 sentyabr 2021-ci il, saat 1000

Akademiyaya gəlmək üçün 72 saat ərzində alınan COVID-19 dair PCR testin mənfi nəticəsi təqdim edilməlidir  

Kursantlara özləri ilə aşağıdakıları gətirmələri tövsiyyə olunur:

  • Şəxsiyyət vəsiqəsi;
  • Sürücülük vəsiqəsi (əgər varsa);
  • Şəxsi gigiyena vasitələri (əl-üz dəsmalı, sabun, diş fırçası və pastası, üzqırxma ləvazimatları, daraq, cib dəsmalı, qayçı);
  • Idman kostyumu və ayaqqabısı, otaq və duş üçün başmaqlar;
  • Boyunluq altına tikilməsi üçün ağ pambıq parça - 1,5 м2, tikiş iynələri, saplar (ağ, qara, göy, xaki rənglərdə);
  • Pambıq parçadan qara rəngdə corab (azı 3 cüt);
  • Paltar və ayaqqabı təmizləmək üçün şotkalar, qara rəngdə ayaqqabı kremi;
  • Qol saatı, kompas;
  • Ümumi dəftərlər dama-dama (10 ədəd), şagird dəftərləri dama-dama (10 ədəd).
  • Yazı ləvazimatları (göy rəngdə yazan diyircəkli qələmlər, qara və rəngli karandaşlar, pozan, transportir, xətkeş, kley, zabit xətkeşi, papka)

Soyadı Adı Atasının adı

Çağırıldığı Səfərbərlik və

Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə ərazi şöbəsi 

iş nömrəsi

Abaszadə Mirhəsən Elman oğlu

Bakı şəhəri Suraxanı rayon şöbəsi

136568

Abdallı Yusif Əkrəm oğlu

Sumqayıt şəhər şöbəsi

152840

Abdullayev İzzət Zaur oğlu

Samux rayon şöbəsi

160824

Abdullayev Nahid Zabil oğlu

Saatlı rayon şöbəsi

149219

Abdullayev Sənan Azər oğlu

Zaqatala rayon şöbəsi

141855

Ağamoğlanlı Nəsir Fizuli oğlu

Qəbələ rayon şöbəsi

141925

Allahverdiyev Ayaz Ramin oğlu

Göygöl rayon şöbəsi

146634

Allahverdiyev Elvin Elşən oğlu

Şəki rayon şöbəsi

156455

Allahverdiyev Xəyyam Eldar oğlu

Şəmkir rayon şöbəsi

180554

Allahverdiyev Nurlan Ceyhun oğlu

Bakı şəhəri Nərimanov rayon şöbəsi

147406

Aşurov Cəmil Fərhad oğlu

Quba rayon şöbəsi

132463

Babayev Aslan Şahin oğlu

Mingəçevir şəhər şöbəsi

141851

Balayev Nihad Dəyanət oğlu

Abşeron rayon şöbəsi

133345

Balazadə Murad Aydın oğlu

Göygöl rayon şöbəsi

187347

Bayramlı Abbas Bayram oğlu

Biləsuvar rayon şöbəsi

202577

Bayramlı Səbuhi Mehman oğlu

Qax rayon şöbəsi

146271

Bayramov Kənan Faiq oğlu

Bakı şəhəri Suraxanı rayon şöbəsi

161584

Bayramov Rəsul Sahib oğlu

Balakən rayon şöbəsi

165873

Bədəlov Şahin Əflatun oğlu

Qusar rayon şöbəsi

183396

Bəylərov Elcan Vüqar oğlu

Bakı şəhəri Nizami rayon şöbəsi

129593

Cabbarov Cəlil Nəsrəddin oğlu

Şəki rayon şöbəsi

139125

Cəfərov Mirzə Şahin oğlu

Zəngilan rayon şöbəsi

207739

Cəfərov Naiq Nemət oğlu

Tovuz rayon şöbəsi

167218

Əfəndiyev Sabir Razı oğlu

Zaqatala rayon şöbəsi

179970

Ələsgərov Əşrəf Fazil oğlu

Gəncə şəhər Kəpəz rayon şöbəsi

170462

Əliyev Fərid Zaur oğlu

Goranboy rayon şöbəsi

147251

Əliyev Şəmiddin Məzahir oğlu

Qazax rayon şöbəsi

165767

Əliyev Turan Becan oğlu

Göygöl rayon şöbəsi

133474

Əlizadə Əkbər Mehman oğlu

Mingəçevir şəhər şöbəsi

133930

Əlizadə Xanlar Vüqar oğlu

Göygöl rayon şöbəsi

156886

Əzimov Cəmil Samir oğlu

Bakı şəhəri Sabunçu rayon şöbəsi

186579

Əzizov Əziz Fərrux oğlu

Şəki rayon şöbəsi

169347

Fərhadov Rəşad Zeynəddin oğlu

Qusar rayon şöbəsi

139365

Hacıyev Xəyyam Yaşar oğlu

Qazax rayon şöbəsi

142093

Hacıyev İbrahim Ağali oğlu

Ağdam rayon şöbəsi

142418

Hacızadə Rəvan Rüfət oğlu

Bakı şəhəri Binəqədi rayon şöbəsi

137145

Heybətov Sabir Abdulla oğlu

Bakı şəhəri Xəzər rayon şöbəsi

145662

Heydərli Samir Rəhim oğlu

Ağdam rayon şöbəsi

134089

Həbibullayev Tamerlan Etibar oğlu

Şəki rayon şöbəsi

164937

Həmidli Fərid Zaur oğlu

Abşeron rayon şöbəsi

154555

Həsənli Nihat Firudin oğlu

Bakı şəhəri Nəsimi rayon şöbəsi

133158

Həsənov Azər Bahadır oğlu

Masallı rayon şöbəsi

185651

Həsənov Əli Eyvaz oğlu

Cəlilabad rayon şöbəsi

169868

Həsənov Əli İkram oğlu

Cəlilabad rayon şöbəsi

181041

Həsənov Əsəd Etibar oğlu

Salyan rayon şöbəsi

163421

Həsənov Xəyal Anar oğlu

Tovuz rayon şöbəsi

209446

Həsənzadə Kamran Əkbər oğlu

Bakı şəhəri Binəqədi rayon şöbəsi

129322

Hüseynov Eşqin Asəf oğlu

Gəncə şəhər Nizami rayon şöbəsi

156098

Hüseynzadə Xəzər Elnur oğlu

Sumqayıt şəhər şöbəsi

141686

Hüseynzadə Xəzər Muxtar oğlu

Cəlilabad rayon şöbəsi

144736

Xasiyev Gülməmməd Natiq oğlu

Bakı şəhəri Qaradağ rayon şöbəsi

136036

Xəlilov Tuncay Ceyhun oğlu

Ağdaş rayon şöbəsi

187587

Xəlimli Allahverdi Niyazi oğlu

Xaçmaz rayon şöbəsi

169591

İbadov Xaqani Hikmət oğlu

Lerik rayon şöbəsi

191295

İbrahimov Cavid Eldəniz oğlu

Tovuz rayon şöbəsi

132617

İbrahimov Xəyal Elşən oğlu

Gəncə şəhər Nizami rayon şöbəsi

157369

İbrahimov Raul Niyazi oğlu

Göygöl rayon şöbəsi

181705

İmanov Xanlar Cövdət oğlu

Göygöl rayon şöbəsi

138178

İsazadə Neman Nəhmət oğlu

Bakı şəhəri Qaradağ rayon şöbəsi

181332

İskəndərli Nail İsa oğlu

Qax rayon şöbəsi

180822

İsmayılov Məhəmməd Şakir oğlu

Ağdam rayon şöbəsi

183500

Kazımov Oruc Rüfət oğlu

Şəmkir rayon şöbəsi

213641

Kazımov Şafiq Sabir oğlu

İmişli rayon şöbəsi

198070

Kələntərov Rüstəm Seymar oğlu

Qusar rayon şöbəsi

177620

Kərimov Kərim Məhərrəməli oğlu

Masallı rayon şöbəsi

134197

Köhnəyev Mütəllib İslam oğlu

Zaqatala rayon şöbəsi

142005

Qasımov Arif Ramiz oğlu

Sumqayıt şəhər şöbəsi

185573

Qəbilov Güloğlan Əfsər oğlu

Cəbrayıl rayon şöbəsi

155520

Quluyev İsa Elnur oğlu

Tərtər rayon şöbəsi

149191

Quluzadə Yusif İzafət oğlu

Şuşa rayon şöbəsi

169872

Qurbanov Rəşid Rövşən oğlu

Bakı şəhəri Nərimanov rayon şöbəsi

136123

Məlikov Rəvan İsrafil oğlu

Xaçmaz rayon şöbəsi

135242

Məmmədli Kənan Laçın oğlu

Şəki rayon şöbəsi

159770

Məmmədli Məcid İlkin oğlu

Quba rayon şöbəsi

190000

Məmmədov Ayxan Zaur oğlu

Gəncə şəhər Nizami rayon şöbəsi

144183

Məmmədov Cəmil Əli oğlu

Sumqayıt şəhər şöbəsi

183945

Məmmədov Elmar Fəxri oğlu

Goranboy rayon şöbəsi

176846

Məmmədov Əli Aqil oğlu

Bakı şəhəri Sabunçu rayon şöbəsi

156034

Məstəliyev Rəşad Elşad oğlu

Goranboy rayon şöbəsi

144978

Musayev Kənan Füzuli oğlu

Bakı şəhəri Qaradağ rayon şöbəsi

156877

Nağılı Xəyal Vüsal oğlu

Bakı şəhəri Binəqədi rayon şöbəsi

153606

Nağıyev Knyaz Səməd oğlu

Goranboy rayon şöbəsi

184836

Nəciyev Kamran Fəyaz oğlu

Cəlilabad rayon şöbəsi

136240

Rəcəbov Elman Vaqif oğlu

Zaqatala rayon şöbəsi

181393

Rövşənov Fərid Abuzər oğlu

Bakı şəhəri Binəqədi rayon şöbəsi

158458

Rüstəmov Murad Ruslan oğlu

Zaqatala rayon şöbəsi

167234

Rüstəmzadə Amin İlkin oğlu

Goranboy rayon şöbəsi

146519

Sadıqov Yusif Cahangir oğlu

Salyan rayon şöbəsi

134080

Səfərov Adil İmaməddin oğlu

Abşeron rayon şöbəsi

183037

Şamxalov Əli Pənah oğlu

Bakı şəhəri Sabunçu rayon şöbəsi

153664

Tahirli Rövşən Seymur oğlu

Masallı rayon şöbəsi

169809

Tanrıverdiyev Tuncay Nəbi oğlu

Gədəbəy rayon şöbəsi

157003

Umudov Fədan Fəqani oğlu

Şirvan şəhər şöbəsi

136060

Vəliyev Vidadi Ramil oğlu

Ağdam rayon şöbəsi

167639

Yusibov Vüqar İlqar oğlu

Sumqayıt şəhər şöbəsi

178701

Zamanlı Həsən Cavanşir oğlu

Kəlbəcər rayon şöbəsi

165578

 

...

Digər məlumatlar

FHN Mətbuat xidmətinin məlumatı

Azərbaycan Respublikasının Fövqəladə Hallar Nazirliyi üzərinə düşən vəzifələrinin icrası, o cümlədən əhalinin və ərazilərin təbii və texnogen xarakterli fövqəladə hallardan qorunması istiqamətində fəaliyyətini davam etdirir....

Ardını oxu

FHN Dövlət Yanğın Nəzarəti Xidməti yanğına qarşı təbliğat tədbirlərini davam etdirir

FHN-in Dövlət Yanğın Nəzarəti Xidmətinin 4-cü ərazi Dövlət Yanğın Nəzarəti İdarəsi tərəfindən Bakı şəhəri, Xəzər rayonu, Binə qəsəbəsi ərazisində inşa olunan uşaq bağcasının, Gəncə regional Dövlət Yanğın Nəzarəti İdarəsi tərəfindən isə Gəncə şəhərində inşa olunan yaşayış binasının tikinti meydançasında yanğına qarşı təbliğat tədbiri keçirilib....

Ardını oxu

FHN-in Gəncə Regional Mərkəzində “açıq qapı günü” keçirilib

Fövqəladə Hallar Nazirliyinin Gəncə Regional Mərkəzində 14 oktyabr 2021-ci il tarixində Dövlət Yanğın Nəzarəti Xidmətinin Gəncə Regional Dövlət Yanğın Nəzarəti İdarəsi ilə birgə Gəncə ASAN könüllüləri üçün “açıq qapı günü” keçirilib....

Ardını oxu