QİYABİ təhsil forması üzrə Akademiyaya qəbul üçün kifayət qədər bal toplamış abituriyentlərin siyahısı

Aşağıdakı siyahılarda adları çəkilən abituriyentlər 27 avqust 2019-cu il tarixdən 06 sentyabr 2019-cu il tarixədək Hövsan qəsəbəsində yerləşən Akademiyaya gələrək qeydiyyatdan keçməlidirlər. Yalnız qeydiyyatdan keçmiş abituriyentlər Akademiyaya qəbul ediləcəklər.

Rütbəsi, soyadı, adı, atasının adı Xidmət (iş) yeri, vəzifəsi
1. daxili xidmət kapitanı Ağazadə Orxan Zaman oğlu Dövlət Yanğın Nəzarəti Xidmətinin Cənub regional Dövlət yanğın nəzarəti idarəsinin Dövlət yanğın nəzarəti şöbəsinin böyük inspektoru
2. daxili xidmət kapitanı Əkbərzadə Sənan Əhməd oğlu Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Yevlax rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin texnika üzrə rəis müavini
3. daxili xidmət kapitanı Əliyev Ramil Sərvər oğlu Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Quba rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin texnika üzrə rəis müavini
4. daxili xidmət kapitanı Əlizadə Elvin Məhəmməd oğlu Qarabağ Regional Mərkəzi  Ərazi orqanları ilə iş şöbəsi       baş zabit
5. daxili xidmət kapitanı Fərzəliyev Şıxəli Adil oğlu Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Gəncə şəhər Dövlət yanğından mühafizə idarəsinin Kəpəz rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin 75 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin yanğınsöndürmə növbəsi rəisinin köməkçisi
6. daxili xidmət kapitanı Həmzəyev Şahin Ağamirzə oğlu Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Şirvan şəhər Dövlət yanğından mühafizə dəstəsinin yanğınsöndürmə növbəsinin rəisi
7. daxili xidmət kapitanı Həsənov Cavid Aslan oğlu Dövlət Yanğın Nəzarəti Xidmətinin Cənub regional Dövlət yanğın nəzarəti idarəsinin Dövlət yanğın nəzarəti şöbəsinin inspektoru
8. daxili xidmət kapitanı Hümmətzadə Cavidan Vidadi oğlu Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Şirvan şəhər Dövlət yanğından mühafizə dəstəsinin yanğınsöndürmə növbəsi rəisinin köməkçisi
9. daxili xidmət kapitanı Xıdırov Arif Rafiq oğlu Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Gədəbəy rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin rəis müavini
10. daxili xidmət kapitanı İmanquliyev Rəsul Səfər oğlu Dövlət Yanğın Nəzarəti Xidmətinin Şimal regional Dövlət yanğın nəzarəti idarəsinin Dövlət yanğın nəzarəti şöbəsinin inspektoru
11. daxili xidmət kapitanı İsmayılov Əkrəm Xəlil oğlu Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 52 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin böyük inspektoru
12. daxili xidmət kapitanı Kazımov Nihad Səməd oğlu Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Nərimanov rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürmə növbəsinin rəisi
13. daxili xidmət kapitanı Kərimov Samir Zal oğlu Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 52 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin inspektoru
14. daxili xidmət kapitanı Qasımov İlham Akim oğlu Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Xəzər rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürmə növbəsi rəisinin köməkçisi
15. daxili xidmət kapitanı Qasımov İlkin Mirzağa oğlu Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Şirvan şəhər Dövlət yanğından mühafizə dəstəsinin yanğınsöndürmə növbəsi rəisinin köməkçisi
16. daxili xidmət kapitanı Mahmudov Anar Cəlil oğlu Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Göyçay rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin rəis müavini
17. daxili xidmət kapitanı Mehdiyev Qismət Mehdi oğlu Dövlət Yanğın Nəzarəti Xidmətinin Cənub regional Dövlət yanğın nəzarəti idarəsinin Dövlət yanğın nəzarəti şöbəsinin inspektoru
18. daxili xidmət kapitanı Məmmədli Ozal Adil oğlu Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Naftalan şəhər Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin rəis müavini
19. daxili xidmət kapitanı Sadıqov Elsevər Sərdar oğlu Akademiyanın Yanğın təhlükəsizliyi fakultəsinin kurs rəisinin köməkçisi
20. daxili xidmət kapitanı Səlimli Xəyal Əli oğlu Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Yevlax rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin rəis müavini
21. daxili xidmət kapitanı Siracov İsmayıl Tofiq oğlu Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Ağdaş rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin texnika üzrə rəis müavini
22. daxili xidmət kapitanı Sofiyev Həzrətəli Mehdi oğlu Dövlət Yanğın Nəzarəti Xidmətinin Bakı metropoliteni üzrə Dövlət yanğın nəzarəti şöbəsinin inspektoru
23. daxili xidmət kapitanı Yahyazadə Emil Zübeyir oğlu Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 52 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin böyük inspektoru
24. baş leytenant Nəcəfov Elnur Məhəbbət oğlu Xüsusi Riskli Xilasetmə Xidmətinin Əlahiddə xüsusi riskli xilasetmə və mühafizə taborunun (9982 saylı hərbi hissə) Qərargahının Əməliyyat növbətçi hissəsinin əməliyyat növbətçisi
25. baş leytenant Şamilzadə Fuad Ənvər oğlu Xüsusi Riskli Xilasetmə Xidmətinin Əlahiddə xüsusi riskli xilasetmə və mühafizə taborunun (9982 saylı hərbi hissə) Xüsusi riskli xilasetmə bölüyünün Radiasiya və kimyadan mühafizə taqımının komandiri
26. daxili xidmət kiçik çavuşu Məmmədli Ramal Rafiq oğlu Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Lənkəran rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni