Fiziki hazırlığın yoxlanılması üçün dəvət edilmiş şəxslərin siyahısı

Siyahıda adları qeyd olunan şəxslər 14, 15, 16 may 2019-cu il tarixlərində saat 10:00-dan 15:00-dək şəxsiyyət vəsiqəsi, idman geyimi və ayaqqabısı ilə Bakı şəhəri, Hövsan qəsəbəsi, Elman Qasımov küçəsində yerləşən FHN-in Akademiyasına fiziki hazırlıq yoxlamasından keçmək üçün dəvət olunurlar.

Soyadı, adı, atasının adı Qeydiyyat rayonu
Abasov Qəfər Calal oğlu Salyan rayonu
Abasov Nicat İftixar oğlu Xaçmaz rayonu
Abasov Sabir Hidayət oğlu Cəlilabad rayonu
Abbaslı İslam Sərhəd oğlu Beyləqan rayonu
Abbaslı Mətin Pərviz oğlu Bakı şəhəri Binəqədi rayonu
Abbasov İlkin Elyar oğlu Füzuli rayonu
Abbasov Namiq Seymur oğlu Tovuz rayonu
Abduləzimov Kamran Azad oğlu Cəbrayıl rayonu
Abduləzizli Vüsal Nəsimi oğlu Ağdaş rayonu
Abdulhəsənov Yusif Ramil oğlu Masallı rayonu
Abdullayev Asiman Azər oğlu Zaqatala rayonu
Abdullayev Emin Vüqar oğlu Gəncə şəhəri
Abdullayev Həzrət Mahir oğlu Quba rayonu
Abdullayev Kənan Kamaləddin oğlu Ağdaş rayonu
 Abdullayev Məhəmməd Mehrab oğlu Göyçay rayonu
Abdullayev Murad Rafiq oğlu Göygöl rayonu
Abdullayev Telman Akif oğlu Ağdam rayonu
Abdullayev Yadulla Qurbanəli oğlu Goranboy rayonu
Abdulov Samir Bəylər oğlu İsmayıllı rayonu
Abdurahmanov Aqil Fərhad oğlu Qax rayonu
Abışov Əliabbas Seymur oğlu Masallı rayonu
Abışov Samir Şəhriyar oğlu Masallı rayonu
Abiyev Əşrəf Həsənağa oğlu Bakı şəhəri
Abıyev Təbriz Teymur oğlu Salyan rayonu
Adbullayev Pərvin Azər oğlu Bakı şəhəri Yasamal rayonu
Adıgözəlzadə Rəvan Fazil oğlu Xocavənd rayonu
Ağakərimov Elnur İsrəfil oğlu Quba rayonu
Ağalarov Mirşahin İlyas oğlu Neftçala rayonu
Ağayev Cümeyir Elsevər oğlu Kürdəmir rayonu
Ağayev Əflatun Rəşad oğlu Quba rayonu
Ağayev Şahmar Xanlar oğlu Sumqayıt şəhəri
Ağazadə Kamil Dadaş oğlu Bakı şəhəri Xəzər rayonu
Alxasov Qabil Adil oğlu Şəki rayonu
Alıyev Vidadi Vaqif oğlu Bərdə rayonu
Allahverdiyev Taleh Əsgər oğlu Naxçıvan MR Şərur rayonu
Allahyarov Səbuhi Umud oğlu İsmayıllı rayonu
Aslanlı Fərid Xanbala oğlu Bakı şəhəri Sabunçu rayonu
Aslanlı Rəşad Aydın oğlu Bakı şəhəri Nizami rayonu
Aslanov Kamran Yaşar oğlu Tovuz rayonu
Aslanov Ruslan Taleh oğlu Bakı şəhəri Suraxanı rayonu
Aşurov Aqşin Azər oğlu Bakı şəhəri Səbail rayonu
Atəşi Elmir Elnur oğlu Şəki rayonu
Babayev Coşğun Möhlət oğlu Bakı şəhəri Xəzər rayonu
Babayev Rüfət Rizvan oğlu Gəncə şəhəri Nizami rayonu
Babayev Sahib Hikmət oğlu Abşeron rayonu
Babayev Şaban Namiq oğlu Şəmkir rayonu
Babayev Yusif Namiq oğlu Bakı şəhəri Suraxanı rayonu
Bağırov Ayaz Araz oğlu Cəlilabad rayonu
Bağırzadə Mahir Yalçın oğlu Samux rayonu
Bağırzadə Röyal İlkin oğlu Lənkəran rayonu
Bağırzadə Zamin Zaman oğlu Bakı şəhəri Qaradağ rayonu
Baxışlı Murad Vahid oğlu İsmayıllı rayonu
Baqiyev Samir Elmir oğlu Şəki rayonu
Balakişiyev Cavidan Bəxtiyar oğlu Yevlax şəhəri
Balakişiyev Şahin Məhəddin oğlu Ağcabədi rayonu
Bayramov Camət Aqil oğlu Göygöl rayonu
Bayramov Davud Namiq oğlu Quba rayonu
Bayramov Firdovsi Rəfi oğlu Tovuz rayonu
Bayramov Harun Rəcəb oğlu Zaqatala rayonu
Bayramov Xəyyam Ömər oğlu Goranboy rayonu
Bayramov Muxtar Vaqif oğlu Zaqatala rayonu
Bayramzadə Milat Xalid oğlu Biləsuvar rayonu
Behbudov Ceyhun Pərviz oğlu Bakı şəhəri Sabunçu rayonu
Bəbirov Samir Qədir oğlu Tərtər rayonu
Bəbişov Yusif Bəxtiyar oğlu Göygöl rayonu
Bəkirov Toğrul Şükran oğlu Yevlax şəhəri
Bəşirli Mehdi İlqar oğlu Yevlax şəhəri
Bəşirov İsmayıl Ağa oğlu Abşeron rayonu
Bukavadze Əziz Ruslan oğlu Qazax rayonu
Cabbarlı Ramin Habil oğlu Şəki rayonu
Cabbarov Məhəmməd Mircavad oğlu Ağdam rayonu
Camalov Xəyal Şakir oğlu Zəngilan rayonu
Cəfərli Kənan Zəfər oğlu Bakı şəhəri Nərimanov rayonu
Cəfərov Alxas Əliniyaz oğlu Bakı şəhəri Xəzər rayonu
Cəfərov Fuad Fikrət oğlu Saatlı rayonu
Cəfərov İslam Çingiz oğlu Neftçala rayonu
Cəfərov Qurban Süleyman oğlu Goranboy rayonu
Cəfərov Mirdamət Minacəddin oğlu Siyəzən rayonu
Cəfərzadə Ayxan Ayaz oğlu Oğuz rayonu
Dadaşov Haldun Əliabbas oğlu Masallı rayonu
Dadaşov İbrahim İnşalla oğlu Biləsuvar rayonu
Dadaşov Tural Kamran oğlu Şabran şəhəri
Damadayev Çingiz Bayram oğlu Zaqatala rayonu
Damadayev Ziya Rafayıl oğlu Bakı şəhəri Sabunçu rayonu
Daştiyev Elgün Mürşüd oğlu İsmayıllı rayonu
Eyvazov Tural Vüqar oğlu Yevlax şəhəri
Əhədov Kamran Gülalı oğlu Sumqayıt şəhəri
Əhədov Murad Hacı oğlu Neftçala rayonu
Əhmədli Afiq Müşfiq oğlu Abşeron rayonu
Əhmədli Vüsal Valeh oğlu İsmayıllı rayonu
Əhmədov Arif Natiq oğlu Şəki rayonu
Əhmədov Əbilfərz Qədir oğlu Quba rayonu
Əhmədov Muxtar Elşən oğlu Bakı şəhəri Suraxanı rayonu
Əhmədov Toğrul Çingiz oğlu Sabirabad rayonu
Əhmədzadə Elsevər Elçin oğlu Lənkəran rayonu
Ələkbərov Əli Fizuli oğlu Tovuz rayonu
Əliquliyev Şadil Ariz oğlu Qusar rayonu
Əlimuradov Eldost Eldar oğlu Quba rayonu
Əliyev Allahverən Babək oğlu Tərtər rayonu
Əliyev Arif Azad oğlu Bakı şəhəri
Əliyev Arif Çingiz oğlu İsmayıllı rayonu
Əliyev Ayxan Elsevər oğlu Gəncə şəhəri
Əliyev Əli İlham oğlu Bakı şəhəri
Əliyev Əzizalı Elşən oğlu Ağsu rayonu
Əliyev İbrət İntizar oğlu Quba rayonu
Əliyev İlkin Müşfiq oğlu Neftçala rayonu
Əliyev İlkin Novruzəli oğlu Astara rayonu
Əliyev Kənan Nadir oğlu Ağstafa rayonu
Əliyev Qismət İntizar oğlu Quba rayonu
Əliyev Məmməd İmran oğlu Bakı şəhəri Nizami rayonu
Əliyev Murad Ceyhun oğlu Göyçay rayonu
Əliyev Orxan Mərdan oğlu Yevlax şəhəri
Əliyev Samir Bayram oğlu Füzuli rayonu
Əliyev Valeh Saleh oğlu Saatlı rayonu
Əliyev Vəli Vüqar oğlu Qazax rayonu
Əlizadə Fərdi Anar oğlu Beyləqan rayonu
Əlizadə Turxan Taleh oğlu Ağstafa rayonu
Əlizadə Yusif Emin oğlu Astara rayonu
Əmirahov Malik Ənvər oğlu Ağdam rayonu
Əmirzadə Səbuhi Sərdar oğlu Qazax rayonu
Əsədov Kamran Üzeyr oğlu Ağsu rayonu
Əsədov Ramil Natiq oğlu Gəncə şəhəri Kəpəz rayonu
Əsədov Teymur Tahir oğlu Zərdab rayonu
Əsgərov Elşən Şahin oğlu Salyan rayonu
Əsgərov İbrahim Mirzə oğlu Bakı şəhəri Yasamal rayonu
Əsgərov Yuləd Yalçın oğlu Naxçıvan MR Babək rayonu
Əsgərzadə Bağı Şaiq oğlu Xızı rayonu
Əzimzadə Murad Mehman oğlu Lənkəran rayonu
Əzizxanov Vüqar Qorxmaz oğlu Göyçay rayonu
Əzizov Əsgərəli Binnət oğlu Yevlax şəhəri
Əzizov Rüfət Söhrab oğlu Ağdaş rayonu
Feyzullayev Ruslan Natiq oğlu Göyçay rayonu
Fərəcov Musa Valeh oğlu Zəngilan rayonu
Fətullayev Rufulla İman oğlu Biləsuvar rayonu
Gəncəliyev İlqar Əbülfət oğlu Cəlilabad rayonu
Gərayev Nicat Elşad oğlu Kürdəmir rayonu
Gülüşlü Azər Daşqın oğlu Bakı şəhəri Suraxanı rayonu
Günəşov Elvin Rafət oğlu Salyan rayonu
Hacıcumaylı Nadir Cəlal oğlu Şəki rayonu
Hacıyev Əhmədiyyə Rafik oğlu İsmayıllı rayonu
Hacıyev İzzət Eldəniz oğlu Goranboy rayonu
Hacızadə Elvin Elxan oğlu Beyləqan rayonu
Heydərov Elnur Müsənnif oğlu Xaçmaz rayonu
Heydərov Təhməz Namiq oğlu Abşeron rayonu
Həmidov Fərid Həmid oğlu Quba rayonu
Həmidzadə Allahşükür Namiq oğlu Qəbələ rayonu
Həmidzadə Kərim Şahin oğlu Astara rayonu
Həsən Ömər Bəxtiyar oğlu Abşeron rayonu
Həsənli Emin Ruslan oğlu Daşkəsən rayonu
Həsənli Xəyal Elxan oğlu Ağcabədi rayonu
Həsənov Elnar Azad oğlu Qazax rayonu
Həsənov Fərid Nemət oğlu Cəlilabad rayonu
Həsənov Həsənəli Vüqar oğlu Qazax rayonu
Həsənov Vüsal Valeh oğlu Qazax rayonu
Həsənzadə Qalib Mövsüm oğlu Ağstafa rayonu
Həşimov Məmməd Abdulla oğlu Oğuz rayonu
Hüseynli Kiçikxan Teyyub oğlu Siyəzən rayonu
Hüseynov Asif Akif oğlu Qazax rayonu
Hüseynov Elşən Elşad oğlu Salyan rayonu
Hüseynov Fərid Fuad oğlu Qazax rayonu
Hüseynov Fərid Zöhrab oğlu Gəncə şəhəri
Hüseynov Hüseyn Elçin oğlu Bakı şəhəri Nəsimi rayonu
Hüseynov İlkin Afiq oğlu Göygöl rayonu
Hüseynov Məhəmməd Emin oğlu Bakı şəhəri Yasamal rayonu
Hüseynov Məhəmməd Rövşən oğlu Ağstafa rayonu
Hüseynov Pərvin Yasin oğlu Tovuz rayonu
Hüseynov Ramil Habil oğlu Bakı şəhəri Sabunçu rayonu
Hüseynov Yusif Nurəli oğlu Cəlilabad rayonu
Hüseynzadə Bəşir Aqil oğlu Bakı şəhəri Səbail rayonu
Xalıqov Fərid Fəxri oğlu Bakı şəhəri Sabunçu rayonu
Xəlilli Fəhmin Şaiq oğlu Bakı şəhəri Qaradağ rayonu
Xəlilov Məhəmməd İslam oğlu Balakən rayonu
Xəlilov Musa Mayis oğlu Ağstafa rayonu
Xəlilov Tərxan Fədail oğlu Sabirabad rayonu
Xəlilov Zahid Bəhruz oğlu Ağsu rayonu
Xıdırov Elcan Məhəmməd oğlu Gəncə şəhəri
İbrahimli İlkin Mahir oğlu Goranboy rayonu
İbrahimli Nihad Zaur oğlu Oğuz rayonu
İbrahimov Qənbər Elşən oğlu Gəncə şəhəri
Ibrahimov Orxan Fətulla oğlu Xəzər rayonu Buzovna qəsəbəsi
İbrahimov Ömər Vasif oğlu Şəmkir rayonu
İlyasov Həmzə Namik oğlu Qusar rayonu
İsayev İsmayıl Elçin oğlu Bakı şəhəri Sabunçu rayonu
İsgəndərli İlkin Tumas oğlu Bakı şəhəri Xəzər rayonu
İsgəndərli İlkin Zaur oğlu Bakı şəhəri Nizami rayonu
İsmayıllı Firudin Aydın oğlu Gəncə şəhəri Nizami rayonu
İsmayılov Elcan İldırım oğlu Qəbələ rayonu
İsmayılov Həmdi Zülfüqar oğlu Şabran rayonu
İsmayılov İlkin Seyhun oğlu Gəncə şəhəri
İsmayılov Nurlan Radil oğlu Bakı şəhəri Nizami rayonu
İsmayılov Röyal Səyavuş oğlu Masallı rayonu
İsmayılov Uğur İlham oğlu Bakı şəhəri Sabunçu rayonu
İsmayılov Vüsal Rüstəm oğlu Bakı şəhəri Pirallahı rayonu
İsmayılzadə Şamil Sahib oğlu Sabirabad rayonu
İsrafilov Aqşin Abgül oğlu Şabran şəhəri
İsrəfilov Amil Elsevər oğlu Ağdaş rayonu
Kardel Emil Viktoroviç Ağdaş rayonu
Kərimli Əli Aqil oğlu Bakı şəhəri Xətai rayonu
Kərimli Şamil Əfqan oğlu Qax rayonu
Kərimli Vahid Səbuhi oğlu Bakı şəhəri Xətai rayonu
Kərimov Ağakərim Zaur oğlu Sumqayıt şəhəri
Kərimov Elnur Eyvaz oğlu Quba rayonu
Kərimov Elnur Mayıl oğlu Ağstafa rayonu
Kərimov İbrahim Elman oğlu Abşeron rayonu
Kərimov Məhəmməd Asif oğlu Ağdaş rayonu
Kişmişov Nurlan Abuzər oğlu Qəbələ rayonu
Qadaşlı Vüqar Etibar oğlu Qax rayonu
Qafarlı Qafar İlqar oğlu Naxçıvan MR Şahbuz rayonu
Qafarzadə Səyyad Namik oğlu Lerik rayonu
Qambayev Emil Yadigar oğlu Xaçmaz rayonu
Qarayev Vəkil Bədir oğlu Bakı şəhəri Qaradağ rayonu
Qasımlı Təbriz Musa oğlu Tərtər rayonu
Qasımov Ayaz Niyaz oğlu Xaçmaz rayonu
Qasımov Əkbər Toğrul oğlu Bakı şəhəri Nəsimi rayonu
Qasımov Əşrəf Habil oğlu Göygöl rayonu
Qasımov İzzət Şəadət oğlu Qazax rayonu
Qasımov Nicat Ağa oğlu Saatlı rayonu
Qasımov Simar Rövşən oğlu Ağstafa rayonu
Qasımov Uğur Bəhruz oğlu Abşeron rayonu
Qasımov Ümid Murad oğlu Quba rayonu
Qasımzadə Cavidan Rafael oğlu Tərtər rayonu
Qayıbov Məhəmməd İlkin oğlu Quba rayonu
Qədimov Nicat Rövşən oğlu Gəncə şəhəri
Qədirov Murad Dinar oğlu Xaçmaz rayonu
Qədirov Vaqif Valeh oğlu Bakı şəhəri Xəzər rayonu
Qəhrəmanov Məhəmməd Elbrus oğlu Gəncə şəhəri
Qəniyev Vurğun Fəzail oğlu Quba rayonu
Qocayev Sərxan Məcid oğlu Bakı şəhəri Yasamal rayonu
Qulamzadə Əhməd Məlik oğlu Lerik rayonu
Quliyev Fərid Fərəhim oğlu Qubadlı rayonu
Quliyev Ibrahim Malik oğlu Beyləqan rayonu
Quliyev Ramin Vəliməmməd oğlu Astara rayonu
Quliyev Rəsul Anar oğlu Gəncə şəhəri Nizami rayonu
Quliyev Samir Yaşar oğlu Masallı rayonu
Qurbanlı Süleyman Rafiq oğlu Ağstafa rayonu
Qurbanov İsbər Tahir oğlu Cəlilabad rayonu
Qurbanov Şahin Şeyxəli oğlu Zaqatala rayonu
Qurbanov Yaşar Qurban oğlu Tərtər rayonu
Laçınov Aqil Nəriman oğlu Xaçmaz rayonu
Lətifli Emin Şahin oğlu Oğuz rayonu
Mahmudov Elnur Məzahir oğlu Şəki rayonu
Mahmudov Xəyal Aslan oğlu Bakı şəhəri
Mahmudov Murad Seymur oğlu Cəbrayıl rayonu
Manaflı Nicat Fazil oğlu Xaçmaz rayonu
Mehdiyev Cavidan Fazil oğlu Balakən rayonu
Mehdiyev Mirbaba Qubad oğlu Sabirabad rayonu
Mehdiyev Murad Taleh oğlu Bakı şəhəri
Mehdiyev Tariyel Süleyman oğlu Kürdəmir rayonu
Mehtiyev Nicat Namiq oğlu Bakı şəhəri Xətai rayonu
Meytiyev Səbuhi Elman oğlu Bakı şəhəri Sabunçu rayonu
Məcidli Novruz Elşən oğlu Bakı şəhəri
Məhəbbətli Ayxan Mirzə oğlu Lerik rayonu
Məhərrəmov Elmir İkram oğlu Bakı şəhəri Sabunçu rayonu
Məhərrəmov Kənan Arif oğlu Quba rayonu
Məhərrəmov Məhərrəm Orxan oğlu Şəki rayonu
Məhərrəmzadə Fərhad Pənah oğlu Bakı şəhəri Binəqədi rayonu
Məhyəddinov Elnur Elşən oğlu Mingəçevir şəhəri
Məmiliyev Ruhin Polad oğlu Gəncə şəhəri
Məmmədəliyev İlqar Hamlet oğlu Oğuz rayonu
Məmmədli Cavad İbrahim oğlu Masallı rayonu
Məmmədli Cavid Əhməd oğlu Bakı şəhəri Xəzər rayonu
Məmmədli Elgün Ağazər oğlu Qobustan rayonu
Məmmədli İlkin Əflatun oğlu Göyçay rayonu
Məmmədli İsmayıl Vilayət oğlu Goranboy rayonu
Məmmədli İsrahil Elçin oğlu Lənkəran rayonu
Məmmədli Yalçın Səyavuş oğlu Oğuz rayonu
Məmmədov Aslan İxtiyar oğlu Şəki rayonu
Məmmədov Ceyhun Seymur oğlu Göyçay rayonu
Məmmədov Cəmşit Fazil oğlu Şəki rayonu
Məmmədov Elxan Mehman oğlu Goranboy rayonu
Məmmədov Emin Famil oğlu Bakı şəhəri Nərimanov rayonu
Məmmədov Eyyub Fəxrəddin oğlu Bərdə rayonu
Məmmədov Hümbət Əhəd oğlu Qəbələ rayonu
Məmmədov İlkin Sədrəddin oğlu Tovuz rayonu
Məmmədov İsmayıl Tariyel oğlu Goranboy rayonu
Məmmədov Qoşqar Elxan oğlu Masallı rayonu
Məmmədov Məhəmməd Həsənəli oğlu Zaqatala rayonu
Məmmədov Nail Sərdar oğlu Şəki rayonu
Məmmədov Orxan İlqar oğlu Sumqayıt şəhəri
Məmmədov Oruc Qabil oğlu Zaqatala rayonu
Məmmədov Ramal Sadiq oğlu Yevlax şəhəri
Məmmədov Ramin Ramiz oğlu Bakı şəhəri Qaradağ rayonu
Məmmədov Rəhman Natiq oğlu Bakı şəhəri Nərimanov rayonu
Məmmədov Rövşən Rizvan oğlu Tovuz rayonu
Məmmədov Zamin Zahir oğlu Mingəçevir şəhəri
Məmmədsəidov Ceyhun Ağamusa oğlu Xaçmaz rayonu
Məmmədzadə Anar Firdovsi oğlu Sabirabad rayonu
Məmmədzadə Nəriman Zakir oğlu Abşeron rayonu
Məsməliyev Vüsal Asif oğlu Bakı şəhəri
Mirzəmətli Məhəmməd Sədrəddin oğlu Oğuz rayonu
Mirzəyev Emin Valid oğlu Masallı rayonu
Mirzəyev Ramal Əli oğlu Bakı şəhəri Xəzər rayonu
Mirzəyev Ravil Şirxan oğlu Astara rayonu
Mirzəyev Toğrul Elçin oğlu Bərdə rayonu
Mövsümov Səyyad Zakir oğlu Xaçmaz rayonu
Muxtarlı Nicat Novruz oğlu Bakı şəhəri Suraxanı rayonu
Muradov Ilkin Elçin oğlu Qusar rayonu
Muradov Maqsud Nəcəf oğlu Abşeron rayonu
Mustafayev Cavid Rəşad oğlu Bakı şəhəri
Mustafayev Fərid Ceyhun oğlu Ağdaş rayonu
Mustafayev Kənan Elman oğlu Bakı şəhəri Nərimanov rayonu
Mustafayev Kənan Taleh oğlu Şirvan şəhəri
Mustafayev Ramil Noruz oğlu Ucar rayonu
Mustafayev Ruslan Tariyel oğlu Bakı şəhəri Suraxanı rayonu
Mustafayev Seymur Seyfəddin oğlu Sabirabad rayonu
Müştəliyev Vəli Yaşar oğlu Naxçıvan MR Babək rayonu
Nağıyev Kamran Elman oğlu Tovuz rayonu
Nəbiyev Emin Mübariz oğlu Quba rayonu
Nəbiyev Fuad Hidayət oğlu Bakı şəhəri
Nəcəfov Sərxan Pərviz oğlu Gəncə şəhəri
Nəsibli Rəvan Rafael oğlu Balakən rayonu
Nəsirli Müşfiq Mikayıl oğlu Naxçıvan MR Naxçıvan şəhəri
Nəzərli Həzi Rəşad oğlu Şirvan şəhəri
Nəzərov Xalıq Şahlar oğlu Masallı rayonu
Nəzərov Mahir Şaban oğlu Şabran rayonu
Niftəliyev Elgün Şaiq oğlu Bakı şəhəri Binəqədi rayonu
Niftəliyev Rəhim Tofiq oğlu Bakı şəhəri Sabunçu rayonu
Novruzlu Baloğlan Əkbər oğlu Bakı şəhəri
Novruzov Rəsul Mübariz oğlu Mingəçevir şəhəri
Novruzov Vəli İlham oğlu Bakı şəhəri Xətai rayonu
Nuralıyev Elgün İlqar oğlu Göyçay rayonu
Nuriyev Fərid İmran oğlu Bakı şəhəri Xətai rayonu
Nurullayev Şamil Hikmət oğlu Bakı şəhəri Xətai rayonu
Nuruşzadə Rauf Nizami oğlu Bakı şəhəri Binəqədi rayonu
Nuruyev Əliəkbər Elşən oğlu Göyçay rayonu
Orucov Asif Arif oğlu Quba rayonu
Orucov İbrahim Şaiq oğlu Şəmkir rayonu
Orucov Qoşqar Babək oğlu Qazax rayonu
Oruczadə Ənvər Elçin oğlu Gəncə şəhəri
Paşayev Şükür Təyyar oğlu Ağcabədi rayonu
Petrov Vadim Andrey oğlu Şabran rayonu
Piriyev Mehrac Elmar oğlu Neftçala rayonu
Piriyev Süleyman Elman oğlu Qazax rayonu
Ramazanov Elşən Coşqun oğlu Qax rayonu
Ramazanov Rizvan Ravid oğlu Qusar rayonu
Rəfiyev Ayxan Elçin oğlu Şəki rayonu
Rəfizadə Hacağa Elsevər oğlu Şəki rayonu
Rəhimli Ceyhun Sadıq oğlu Tovuz rayonu
Rəhimov İbrahim Rəhim oğlu Bakı şəhəri Xətai rayonu
Rəhimov İlqar Surxay oğlu Bakı şəhəri Nərimanov rayonu
Rəhmanov Sənan Əhəd oğlu Bakı şəhəri Suraxanı rayonu
Rəsulov Asiman Arzuman oğlu Şəki rayonu
Rəsulov İbrahim Anar oğlu Göyçay rayonu
Rəşidli Murad Almas oğlu Bakı şəhəri
Rusdamzadə Nofəl Əlsafa oğlu İmişli rayonu
Rüstəmli Əliyar Qismət oğlu İsmayıllı şəhəri
Rüstəmov Fuad Raiq oğlu Gəncə şəhəri
Rüstəmzadə Abbas Elçin oğlu Bakı şəhəri Nəsimi rayonu
Rüstəmzadə Xəqani Fəqani oğlu Samux rayonu
Rzayev İsrafil İlqar oğlu Bakı şəhəri
Rzayev Mirəziz Rizvan oğlu Cəlilabad rayonu
Rzayev Murad Qüdrət oğlu Abşeron rayonu
Rzayev Ruslan Səbuhi oğlu Tovuz rayonu
Rzayev Sənan Səbuhi oğlu Astara rayonu
Sadıxov Anar Mövsüm oğlu Sumqayıt şəhəri
Sadıqov Ağa Rizvan oğlu Bakı şəhəri
Sadıqov Bəylər Səbuhi oğlu Şəki rayonu
Sadıqov Elcan Pərviz oğlu Gəncə şəhəri Nizami rayonu
Salmanov Yusif Telman oğlu Gəncə şəhəri Nizami rayonu
Sarumov Elxan Vidadi oğlu Xocavənd rayonu
Seyfullayev Bilal Rəşad oğlu Quba rayonu
Seyfullayev Emil Sakit oğlu Masallı rayonu
Seyfullayev Məhərrəm Fizuli oğlu Masallı rayonu
Seyidov Abdurahman Qənimət oğlu Ağdaş rayonu
Səfərəliyev Samir Rasim oğlu Şabran şəhəri
Səfərli Camal Ceyhun oğlu Masallı rayonu
Səfərov Əmrah Gündüz oğlu Bakı şəhəri
Səlimov Eltun Elnur oğlu Bakı şəhəri
Səmədov Murad Qurban oğlu Bakı şəhəri Binəqədi rayonu
Səmədzadə Tural Xəzər oğlu Gədəbəy rayonu
Səttarzadə Vuqar Rasim oğlu Lerik rayonu
Soltanov Məhəmməd Məhəbbət oğlu Zərdab rayonu
Sultanlı Tural Şəmsi oğlu Abşeron rayonu
Sultanzadə Emin Azər oğlu Abşeron rayonu
Süleymanlı Ziyad İlqar oğlu Bakı şəhəri Suraxanı rayonu
Süleymanov Arzu Vüqar oğlu Goranboy rayonu
Süleymanov Cavid İlqar oğlu Sumqayıt şəhəri
Süleymanov Nəhmətulla Elşən oğlu Astara rayonu
Şahbazov Məmmədəli Nurulla oğlu Bakı şəhəri Xəzər rayonu
Şahmalıyev Valid Babək oğlu Qazax rayonu
Şahverdiyev Səfa Şöhrət oğlu Qobustan rayonu
Şahverdiyev Tural Samir oğlu Biləsuvar rayonu
Şamilov Elşən Murad oğlu Zərdab rayonu
Şəliyev Xamzat Tahir oğlu Gəncə şəhəri
Şərafəddinov Rəsul Zöhrab oğlu Quba rayonu
Şixəliyev Fazil Şamil oğlu Xaçmaz rayonu
Şıxıyev İzzət Arif oğlu Qazax rayonu
Şıxməmmədov İbad Yaşar oğlu Bakı şəhəri Xəzər rayonu
Şirəliyev Hüseynalı Əziz oğlu Cəlilabad rayonu
Şükürov Əfruz Təşəkkür oğlu Masallı rayonu
Şükürzadə Fəzail Rza oğlu Beyləqan rayonu
Tağıyev İntiqam Asif oğlu Bakı şəhəri Sabunçu rayonu
Talıbov Talıb Yalçın oğlu Şamaxı rayonu
Tapdıqov Müqdət Nurlan oğlu Qazax rayonu
Tarverdili Vasif Namiq oğlu Yardımlı rayonu
Teymurov Sənan Sərvan oğlu Bakı şəhəri Binəqədi rayonu
Teymurzadə Elcan Elizbar oğlu Yardımlı rayonu
Verdiyev Nicat Füzuli oğlu Gəncə şəhəri
Vəliyev Əli Zaur oğlu Zaqatala rayonu
Vəliyev İbrahim Hafiz oğlu Bakı şəhəri Suraxanı rayonu
Vəliyev Röyal Maarif oğlu Qəbələ rayonu
Vəlizadə Rüfət Ələkbər oğlu Bakı şəhəri Nizami rayonu
Vəlizadə Turxan Abdurahman oğlu Qazax rayonu
Yusifov Eltac Vidadi oğlu Quba rayonu
Yusifov Yaşar Elman oğlu Cəlilabad rayonu
Zamanov Məhərrəm Ayaz oğlu Bakı şəhəri Qaradağ rayonu
Zayıdzadə Qədir Zaur oğlu Masallı rayonu
Zeynallı İlqar Vüqar oğlu Sabirabad rayonu
Zeynallı Mahmud Fuad oğlu Gəncə şəhəri
Zeynalov Musa Salman oğlu İsmayıllı rayonu
Zeynalov Samir Ramiz oğlu Lerik rayonu
Zeynalzadə Arzuman Rəfail oğlu Astara rayonu
Zəkiyev Pünhan Xalidşah oğlu Şabran rayonu