Qəbul günləri

Qurumların qəbul günləri

Geri
Dövlət Yanğından Mühafızə Xidməti

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Füzuli Əsədov  Rəis ayın sonuncu həftəsinin II günü (10:00-13:00)
Rza Xudiyev  Rəis müavini həftənin III günü (10:00-13:00)
Rasim Kərimov  Rəis müavini həftənin V günü (10:00-13:00)

 
Dövlət Yanğından Nəzarət Xidməti

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Əliyev İsrayıl
Rəis həftənin V günü (saat 10:00-12:00)
Kazımov Aqşin
Rəis müavini həftənin V günü (saat 10:00-12:00)

 
Tikintidə Təhlükəsizliyə Nəzarət Dövlət Agentliyi
 
Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Cəbrayıl Xanlarov Rəis ayın sonuncu həftəsinin V günü (saat 10:00 – 12:00)
Təyyar Hüseynli Rəis müavini ayın ikinci həftəsinin V günü (saat 14:00 – 16:00)
Elxan Əsədov Rəis müavini ayın birinci həftəsinin V günü (saat 14:00 – 16:00)

 
Sənayedə İşlərin Təhlükəsiz Görülməsi və Dağ-mədən Nəzarəti Dövlət Agentliyi

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Səfər Qurbanov  Rəis həftənin V günü (saat 17:00-18:00)
İsmayıl Məşədiyev  Rəis müavini həftənin I günü (saat 17:00-18:00)

 
Nüvə və Radioloji Fəaliyyətin Tənzimlənməsi üzrə Dövlət Agentliyi

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Vüqar Hüseynov Agentliyin rəisi vəzifəsini müvəqqəti icra edən bazar ertəsi və cümə günləri 11:00-17:00-dək
Xəzər Əmiraslanov Rəis müavini həftənin V günü (saat 17:00-18:00)
Vəliyev Məhərrəm Rəis müavini həftənin V günü (saat 17:00-18:00)

 
Kiçik Həcmli Gəmilərə Nəzarət və Sularda Xilasetmə Dövlət Xidməti

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Rüfət Faradov Rəis ayın sonuncu həftəsinin V günü (saat 10:00 - 13:00)
Fəxrəddin Məmmədov Rəis müavini ayın birinci həftəsinin V günü (saat 10:00 - 13:00)
Elxan Cəbiyev Rəis müavini ayın ikinci həftəsinin V günü (saat 10:00 - 13:00)
Kamal Xanlarov Rəis müavini ayın üçüncü həftəsinin V günü (10:00-13:00)

 
Xüsusi Riskli Xilasetmə Xidməti

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Şahmar Paşayev Rəis ayın II və IV həftəsinin III günləri (saat 10.00-12.00)
Məhərrəm Həsənov Rəisin 1-ci müavini həftənin IV günü (saat 10-13.00)
İlham Abbasov Rəis müavini   həftənin V günü (saat 10.00-13.00)
Elsevər Quliyev Rəis müavini həftənin II günü (saat 10.00-13.00)

 
Xəzər Hövzə Qəza-xilasetmə Xidməti

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Fuad Bağırov Rəis həftənin I günü(saat 16:00 - 18:00)
İlqar Vəliyev Rəis müavini həftənin I-II-III-IV-V günləri (saat 10:00-15:00)
Samir Orucov Rəis müavini həftənin I-III-V günləri (saat 10:00-15:00)
Fəxrəddin Bünyatov Rəis müavini həftənin I-II-III-IV-V günləri (saat 10:00-15:00)
Ağami Bəşirov Rəis müavini həftənin I-III-V günləri (saat 10:00-15:00)

 
Böhran Vəziyyətlərində İdarəetmə Mərkəzi

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Adil Abdullayev Rəis ayın I və IV həftəsinin V günləri (saat 10:00-12:00)
Zaur Kərimov Rəis müavini həftənin III günü (saat 10:00-12:00)
Əsmər Salamova Rəis müavini həftənin I, III günləri (saat 10:00-12:00)

 
Əməliyyat-istintaq idarəsi

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Sahib Rzayev Rəis həftənin I,V günləri (saat 09:00-18:00)
Vaqif İskəndərov Rəis müavini həftənin II, IV günləri (saat 09:00 - 18:00)
Seymur Teymurzadə Rəis müavini həftənin III günləri (saat 09:00 - 18:00)
Elnar Məmmədov Rəis müavini həftənin V günü (saat 09:00 - 18:00)

 
Əsaslı Tikinti İdarəsi

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Valeh Əsədov Rəis həftənin I günü (saat 09:00-18:00)
Fəxrəddin Sadıqov Rəis müavini həftənin II günü (saat 09:00-18:00)
Qorxmaz Əliməmmədov Rəis müavini həftənin III günü (saat 09:00-18:00)

 
Maddi-Texniki Təchizat İdarəsi

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Amal Teymurov Rəis həftənin I günü (saat 11:00-13:00)
Turan Əliyev Rəis müavini həftənin I günü (saat 10:00 - 13:00)

 
Aviasiya dəstəsi

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Əşrəf Qasımov Rəis ayın sonuncu həftəsinin II günü (saat 10:00-13:00)
Rahim Cəfərov Rəisin 1-ci müavini həftənin V günü (saat 10:00-13:00)
Zəfər Cəfərov Rəis müavini həftənin V günü (saat 10:00-13:00)
Sahib Rəhimov Rəis müavini həftənin V günü (saat 10:00-13:00)

 
Fövqəladə Hallar Nazirliyinin Akademiyası

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Baba Salayev Rəis həftənin I günü (saat 15:00-17:00)
Qəzənfər Bağırov Rəisin 1-ci müavini həftənin IV günü (saat 15:00-17:00)
AslanHüseynov Rəisinin müavini həftənin III günü (saat 15:00-17:00)

 
İdman Sağlamlıq klubu

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Füzuli Musayev Rəis hər ayın sonuncu həftəsinin III günü (saat 11:00-13:00)
Bəhruz Ağayev Rəis müavini həftənin IV günü (saat 16:00- 18:00)

 
Tibb Xidməti

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
İlham Allahverdiyev Rəis həftənin V günü (saat 10:00-12:00)
Rəfiq Mirişli Rəis müavini həftənin II və V günləri (saat 10:00-12:00)