Qəbul günləri

Qurumların qəbul günləri

Geri
Qurumların qəbul günləri

Dövlət Yanğından Mühafızə Xidməti

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Əsədov Füzuli Rəis hər ayın sonuncu həftəsinin II günləri (10:00-13:00)
Xudiyev Rza Rəis müavini həftənin III günləri (10:00-13:00)
Kərimov Rasim Rəis müavini həftənin V günləri (10:00-13:00)

 

Dövlət Yanğından Nəzarət Xidməti

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Əliyev İsrayıl
Rəis hər həftənin cümə günü
Kazımov Aqşin
Rəis müavini hər həftənin cümə günü
Faradov Rüfət
Rəis müavini hər gün

 

Tikintidə Təhlükəsizliyə Nəzarət Dövlət Agentliyi
 
Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Cəbrayıl Xanlarov Rəis hər ayın sonuncu həftəsinin cümə günü (10:00 – 12:00)
 Təyyar Hüseynli Rəis müavini hər ayın ikinci həftəsinin cümə günü (16:00 – 18:00)
Elxan Əsədov Rəis müavini hər ayın birinci həftəsinin cümə günü (14:00 – 16:00)

 

Sənayedə İşlərin Təhlükəsiz Görülməsi və Dağ-mədən Nəzarəti Dövlət Agentliyi

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Qurbanov Səfər Rəis cümə günü saat 17:00-18:00-dək
Məşədiyev İsmayıl Rəis müavini hər həftənin bazar ertəsi saat 17:00-18:00-dək

 

Nüvə və Radioloji Fəaliyyətin Tənzimlənməsi üzrə Dövlət Agentliyi

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Vüqar Hüseynov Agentliyin rəisi vəzifəsini müvəqqəti icra edən bazar ertəsi və cümə günləri 11:00-17:00-dək
Vaqif Əliyev Rəis müavini bazar ertəsi və cümə günləri 11:00-17:00-dək

 

Kiçik Həcmli Gəmilər üzrə Dövlət Müfəttişliyi

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Cahangir Qulamov Rəis

həftənin I günü saat 15.00-18.00-dək
həftənin III günü saat 10.00-13.00-dək
həftənin V günü saat 15.00-18.00-dək


 

Dövlət Sularda Xilasetmə Xidməti

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Eldar Fərhadoviç Quliyev Rəis həftənin I-II günlər (saat 15:00-18:00)
Bəxtiyar Həsənov Rəis müavini həftənin III günü (saat 15:00-18:00)
Elxan Cəbiyev Rəis müavini həftənin V günü

 

Xüsusi Riskli Xilasetmə Xidməti

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Paşayev Şahmar
Rəis  
Həsənov Məhərrəm Rəisinin 1-ci müavini  
Bağırov Kamil
Rəis müavini Hər həftənin cümə günü saat 15:00-dan 17:00-dək
Rəhimov Arzu Rəis müavini  

 

Xəzər Hövzə Qəza-xilasetmə Xidməti

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Piri Quluzadə  Rəis bazar ertəsi 16:00 - 18:00
Balaağa Balayev
Rəis müavini həftənin I-II-III-IV-V günləri 10:00-15:00
Zakir  Cəfərov Baş mühəndis
həftənin I-II-III-IV-V günləri 10:00-15:00
 Fəxrəddin Bünyatov Rəis müavini həftənin I-II-III-IV-V günləri 10:00-15:00

 

Böhran Vəziyyətlərində İdarəetmə Mərkəzi

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
Adil Abdullayev Rəis Hər ayın I-ci və IV-cü həftəsinin V-ci günləri saat 10:00-dan 12:00-dək
Rüstəm Səfərəliyev Rəis müavini Hər həftənin I-ci və IV-cü günləri saat 10:00-dan 12:00-dək
Kamal Qurbanov Birinci müavin Hər həftənin III günləri

 

Tibb Xidməti

Adı, soyadı Vəzifəsi Tarix
İlham Allahverdiyev Rəis həftənin cümə günləri saat 10:00-12:00
Rəfiq Mirişli Rəis müavini həftənin çərşənbə axşamı və cümə günləri saat 10:00-12:00
Kamal Əliyev Rəis müavini